Montáže garážových vrat

Nabízíme montáž těchto typů: sekční, křídlová, rolovací, posuvná

Sekční garážová vrata

Jsou vhodná jak pro malé garáže do rodinných a bytových domů, tak pro velké průmyslové objekty. Tento typ vrat zabírá minimální prostor pod stropem, kam se zasouvají, dosahují dokonalé utěsnění stav. otvoru, a je možno osadit je širokou škálou různých motorů. Vrata jsou standardně vyráběna z panelů o síle 40 mm, avšak stále větší nároky na zateplení domů a moderních nízkoenergetických staveb, vyžadují panely o síle 60 mm.

Barevné provedení dle přání zákazníka je samozřejmostí, ať se jedná o různé dřevní imitace, až po nástřik dostupných barev, dle vzorníku RAL. Vsazení oken, větracích mřížek a vstupních dveří je v těchto vratech populární, a splňuje designové představy i náročného zákazníka. Oba tyto typy vrat vám můžeme nabídnout, ve velmi vysoké kvalitě.

Křídlová vrata

Nabízejí jednoduchou variantu, pro uzavření garáže tradičním způsobem, v případech, kde není možno osadit otvor vraty jiných konstrukcí. Tato vrata jsou vyráběna z kvalitních hliníkových rámů, vyplněna jsou panely o síle 40 mm, shodnými se sekčními vraty. Pro komfortní parkování vozidel, lze tato vrata taktéž osadit motorem. I zde si náročný zákazník vybere množství barevných variant a provedení.

Posuvná vrata

Jsou dalším typem sekčních vrat s rozdílem otevírání. Tato vrata se odsouvají do boku, k boční zdi garáže. Velkou, ovšem jedinou výhodou tohoto systému, je možný průchod pouze při částečném otevření vrat. Mezi nevýhody patří horší zatěsnění otvoru a nevyužitá boční zeď garáže na straně odsuvu. Pro tato vrata je nutná kvalitní příprava otvoru, a téměř dokonale vodorovná podlaha.

Rolovací vrata

Možno využít v případech, kdy v garáži není místo pro kolejnice sekčních vrat a není možno osadit ani vrata křídlová. Vrata jsou vyrobena z úzkých lamel, které se srolují do boxu, umístěného nad otvorem uvnitř nebo vně garáže. Potřebují tak minimum místa, mají však cca. o polovinu nižší izolační vlastnosti než vrata sekční.