Montáž stínící techniky

Venkovní žaluzie

Se v poslední době stávají častým prvkem zajišťujícím účinnou ochranu před přímým slunečním světlem. Venkovní žaluzie jsou velice často součástí novostaveb a dají se jednoduše použít při dodatečné montáži do objektů staršího data. Dá se jimi plynule regulovat přirozené světlo naklápěním lamel a při použití z lamely je možné téměř dokonalé zatemnění. Žaluzie lze ovládat buď manuálně klikou, motorově vnitřními tlačítky nebo dákovým ovládáním. Použít lze širokou škálu barevného provedení, ze které si vybere s jistotou každý zákazník.

Předokenní rolety

Jsou moderním prvkem k zastínění jednotlivých prostor ve vašem domě, bytě nebo kanceláři. Jsou tvořeny úzkými hliníkovými lamelami, které výborně brání v průniku horkých slunečních paprsků do vnitřních prostor, a naopak v zimních měsících, účinně brání únikům tepla. Předokenní rolety lze zabudovat ještě před dokončenou fasádou, a tím je schovat pod fasádu, nebo dodatečně namontovat na již dokončené objekty. Ovládat se dají manuálně, nebo zabudovaným motorem.

Výsuvné markýzy

Jsou v letních dnech výborným řešením pro zastínění balkonů nebo teras rodinných domů, nebo jiných prostor k vaší relaxaci. Markýzu lze bez problémů stáhnout, na rozdíl od pevných pergol a pevných přístřešků. Stahování se provádí buď ručně klikou nebo variantou s motorem. Použité látky nabízejí množství barevných variant, obsahují UV filtr, jsou stálobarevné s antistatickou úpravou.

Posuvné zasklení a zastínění pergol nebo teras

Relaxujete rádi na terase nebo na zahradě v pergole a nepříjemný průvan nebo večerní chlad vám chvíle odpočinku znepříjemňují? Je čas uvažovat o bočním zasklení, které váš čas odpočinku prodlouží a problém s počasím vyřeší. Boční posuvné zasklení je možné v provedení rámovém a bezrámovém systému. Systém zasklení se skládá z hliníkových profilů, upravených práškovou vypalovací barvou v mnoha odstínech dle vzorníku RAL. Tato úprava Vám zaručí dlouholetou životnost a barevnou stálost s minimálními náklady na údržbu. Používaná výplň je kalené sklo o síle 6 mm, ostatní výplně (např: polykarbonát, dvojsklo) dle konzultace. Oba systémy lze vyrobit na zamykání.

Nezávazně poptat tuto montáž